16 квітня - Пасха (Великдень)

16 квітня – Пасха (Великдень)

Шановні жителі Тальнівщини!

  Щиро вітаємо всіх із світлим та величним великоднім святом Христового Воскресіння – Пасхою.

  Великодні свята, сповнені молитвою, сподіваннями, радістю та усмішками рідних нам людей, ще раз переконують у тому, що без віри і любові світ неможливий. Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії і всепрощення супроводжував всі родини, надавав енергії та наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання нашої рідної України, благополуччя кожної  сім’ї.

  Ми вдячно молимося за кожного, хто береже наш спокій у Великодню ніч,  хто в святковий день стоїть на сторожі миру. В ці дні ми поминаємо наших захисників, які віддали своє життя за віру і свободу, за нашу державу, згадуємо тих, хто загинув у боротьбі за її цілісність і незалежність.

  Закликаємо всіх, вдихаючи пасхальне тепло та освячуючи любов'ю, тримати широко відкритими свої серця, бути один до одного добрішими та щирішими, допомагати тим, хто потребує нашої уваги і опіки. Нехай воскреснуть нездійснені мрії, втрачені надії і віра, оселі наповняться благодаттю, а серця – бажанням творити добро. Сідаючи за великодний стіл, помолімося за Україну, за мир, за наших воїнів-захисників.

  Гарних всім свят, щастя і оновлення, яке несе у собі Великдень!

Любомська В.О.,                                    Клименко В.П.,  
голова районної ради          голова райдержадміністрації
Повернутись