15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій

на території інших держав

    Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

     В цей день ми вшановуємо мужніх ветеранів війни в Афганістані та всіх тих, кому довелося воювати в чужих країнах.Зглибокою шаною звертаємось до наших земляків, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. Патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто та село, рідна Україна! Про це свідчать ваші високі людські якості, активна громадська позиція, мужність та героїзм, які стали взірцем патріотичного служіння Україні під час Революції гідності та бойових дій на Сході країни.

    Ми схиляємо голови перед пам’яттю полеглих при виконанні військового обов’язку співвітчизників, шануємо їх героїзм і звитягу, співчуваємо сім’ям загиблих і померлих у мирний час.

   Ветеранам та родинам загиблих висловлюємо шану і вдячність. А всім жителям Тальнівщини щиро зичимо мирного неба, міцного здоров’я,добра та благополуччя.

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,   
голова районної ради                голова райдержадміністрації
Повернутись