14 жовтня - День захисника України

14 жовтня – День захисника України

  З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості Указом Президента України, 14 жовтня в Україні встановлено свято – День захисника України.

  Це свято справжніх патріотів, оборонців та визволителів, героїзм, подвиги, яскраві вчинки яких були спрямовані на захист Батьківщини, волі та незалежності нашої держави на всіх етапах її історії. 

  Незнищенний дух свободи, відчуття правди, віра в торжество справедливості і добра, любов до рідної землі й прагнення зберегти її для своїх дітей, внуків, правнуків покликали і в наш час тисячі синів і дочок України до лав Збройних Сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів, армії волонтерів...

  У нашій пам’яті назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь захисників, їх безмежна відданість Вітчизні. Низький уклін учасникам антитерористичної операції на Сході України, серед яких є воїни і з  нашого району,  за мужність, героїзм, відвагу та самопожертву.

  Окрема подяка – активістам волонтерського руху та всім жителям району за допомогу і підтримку наших захисників. Тільки ціною наших спільних  зусиль ми зможемо захистити незалежність, цілісність нашої держави, життя і безпеку кожного, та право вільно жити на своїй українській землі.

  Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, незламної волі, надійного родинного тилу, невичерпної енергії  і сили духу! Слава нашим Героям! Слава Україні!

Руснак Н.П.,                                        Клименко В.П., 
голова районної ради                голова райдержадміністрації
Повернутись