14 жовтня – День захисника України

14 жовтня – День захисника України

   14 жовтня, в  День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо День захисника України. Це свято як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях йде боротьба за незалежність і суверенітет нашої держави. Попри зміну часів і політичних систем День захисника України асоціюється, насамперед, з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

  З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання Захисника, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Висловлюємо вдячність, шану і повагу ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів, зичимо всім незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення мрій і побажань.

  У цей день всі ми будемо молитися Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство наших бійців, аби кожен воїн, який знаходиться в зоні проведення АТО на Сході України,  повернувся живим до своєї родини  і мав можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

  Низько схиляємо голови перед подвигом загиблих захисників, які ціною власного життя виборювали для свого народу мирне майбутнє. Вічна їм пам'ять і слава!

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,  
голова районної ради                        голова райдержадміністрації
Повернутись