14 жовтня 2018 року День захисника України

14 жовтня – День захисника України 

Дорогі земляки! Шановні захисники України!

         Прийміть найкращі побажання і щирі вітання з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

         Це свято відзначається 14 жовтня – в день Покрови Пресвятої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого району, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

                В цей день ми вітаємо захисників – наших земляків, які в умовах сьогодення продовжують славні традиції українських воїнів, головні серед яких – патріотизм, мужність, любов до нашої землі.

         Сердечно бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають Вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

   Любомська В.О.,                                      Клименко В.П.,                          голова районної ради                         голова райдержадміністрації

Повернутись