1 жовтня - Міжнародний день громадян похилого віку День ветерана

1 жовтня  – Міжнародний день громадян похилого віку

День ветерана

   Сьогодні – у Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – ми вшановуємо старше покоління: дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів та бабусь, всіх тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу і незалежність Батьківщини.

    Вам довелося жити у складні, нелегкі часи, на вашу долю випали суворі випробування – голодомори, репресії, війни та фашистська окупація. Але ви не зламалися у відчаї, ви чесно виконували свій трудовий і воєнний обов'язок заради щастя наступних поколінь, заради майбутнього своєї держави.

  Усі ми у великому боргу перед вами. І саме тому у своїй роботі першочергове значення ми надаємо належному забезпеченню ваших повсякденних потреб, медичного обслуговування, виконання соціальних гарантій, посиленню уваги та зростанню поваги до вас молодших поколінь.

   Низький вам уклін за все, що ви зробили для району, для України, за розуміння й батьківську підтримку, за те, що навчили берегти честь, долати труднощі й перемагати, любити свій народ і служити йому вірою й правдою.

   Зичимо всім доброго здоров'я, родинного тепла, достатку, поваги і любові. Нехай тривалим, мирним і щасливим буде ваш життєвий шлях.

Руснак Н.П.,                                        Нечай Ю.М., 
голова районної ради            голова райдержадміністрації
Повернутись