1 жовтня - Міжнародний день громадян похилого віку. День ветерана.

1 жовтня  – Міжнародний день людей похилого віку.

День ветерана.

Шановні ветерани, поважні жителі Тальнівщини!

         Щиро вітаємо Вас з теплим і сердечним святом – Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветерана війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

         Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

         У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівнянний приклад для наслідування сучасній молоді. Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що Ви робити, повертається сторицею!

 

Любомська В.О.,                          Півторак Т.О.,  
                 голова районної ради               заступник голови                                                                       райдержадміністрації
Повернутись