1 грудня - День працівників прокуратури

1 грудня – День працівників прокуратури

   Районна рада, райдержадміністрація щиро вітають працівників та ветеранів прокуратури з професійним святом!

 Верховенство Закону має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Після Революції Гідності хочеться бачити прокуратуру справді самостійним, політично незаангажованим правовим органом, покликаним служити суспільству, державі і громадянину, спроможним поєднати силу влади зі справедливістю.

   Сподіваємось, що працівники прокуратури будуть гідно виконувати свої повноваження, створюючи умови для збереження в районі громадянського миру, спокою та зміцнення правопорядку. Хай високий професіоналізм, досвід, знання, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам здобувати повагу людей, підвищувати їх довіру до важливої державної структури.

   Бажаємо усім вам міцного здоров’я, мирного неба, злагоди у домівках, успіхів, наснаги та наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу та досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України.

Повернутись