1 червня - День захисту дітей

1 червня – День захисту дітей

   Дитинство - найважливіший період в становленні особистості. Саме в цей час людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до людей, розуміння їхніх потреб, інтересів, проблем та стану охорони дитинства залежить доля кожного маленького громадянина  й розвиток суспільства в цілому.

  Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість та сприяти дотриманню прав дитини– безумовний обов'язок кожного з нас.

  Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою кожну дитину. Об'єднаймо зусилля у створенні молодшому поколінню належних умов для повноцінного розвитку заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми, будуть справжніми патріотами Батьківщини, вартими слави і звитяги нашого народу.

  Сердечно бажаємо всім міцного здоров'я, мирного неба, добра, радості, сяючих посмішок, здійснення мрій і задумів.

    Наснаги і мудрості батькам, педагогам, усім дорослим, серця яких сповнені любові до дітей. Нехай ваші вихованці радують вас своїми досягненнями і успіхами.

Любомська В.О.,                                   Клименко В.П., 
голова районної ради                голова райдержадміністрації.
Повернутись