1 червня - День захисту дітей

1 червня – День захисту дітей

   Щороку у перший день літа  в Україні відзначається День захисту дітей. Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає в душі відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.

   Діти – це найбільша наша цінність, квіти нашого життя. Майбутнє нашої держави залежить від того, яке підростаюче покоління ми виховаємо, які зерна справедливості, мужності та добра в них закладемо, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. Тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому ми зуміємо виростити всебічно розвинених, свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї країни. Тому одним із найголовніших наших обов’язків є турбота про дітей та захист їхніх прав, щоб для них стало реальністю європейське майбутнє України з відповідним рівнем життя та цінностями.

  Щиро бажаємо вам, дорогі діти, мирного неба над головою, міцного здоров’я, нових відкриттів, здійснення усіх мрій та бажань. Хай ваші очі сяють від щастя! Хай дзвінко лунає над нашою землею ваш безтурботний сміх!

  Закликаємо всіх дорослих зігрівати теплом і любов’ю дитячі серця, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистості, навчити відрізняти правду від кривди, добро від зла, допомогти кожній дитині впевнено увійти у самостійне життя. 

         Любомська В.О.,                      Клименко В.П.,                голова районної ради                    голова райдержадміністрації.
Повернутись